Blaupunkt 4K TV | 50UGC5500S | 50 | Smart TV | Google TV | UHD
- TootjadBlaupunkt
- Mudel: 50UGC5500S
- Saadavus: 2
-
278€
Blaupunkt 4K TV | 50UGC5500S | 50 | Smart TV | Google TV | UHD
| All | |
| Connectivity | USB, HDMI, CI/CI+, Bluetooth |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/C DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 126 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 134.00 mm |
| Gross height (mm) | 754.00 mm |
| Gross weight | 13.50 kg |
| Gross width (mm) | 1218.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 111.1 x 30.1 x 69.6 cm |
| Net weight | 11.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Blaupunkt |
| Producer product family | 4K TV |
| Producer product name | 50UGC5500S |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







